Prihlášky

Naše prihlasovanie je výhradne elektronické, na zabezpečenom serveri portálu IZUŠ. Po prihlásení Vášho dieťaťa Vám zašleme všetky informácie, ktoré sa týkajú štúdia Vášho dieťaťa vo vybratom umeleckom odbore.

Svoje dieťa pohodlne prihlásite na tomto linku.

Vyberte pobočku Súkromnej základnej umeleckej školy TALENTINA  (Hlavná budova Ostredková 14 alebo Mudroňova 83), a zakliknite odbor, do ktorého chcete dieťa prihlásiť. Môžete si vybrať 1 skupinový odbor (tanečný alebo literárno-dramatický) a skombinovať ho s individuálnym vyučovaním v speváckom odbore. Do každého odboru prihláste dieťa na osobitnej prihláške.

Zmeny údajov prosím nahlasujte  na e-mailovú adresu katarina.zagorski(at)talentina.sk. Vyplňte prosím mailovú adresu, ktorú skutočne používate, aby sme Vám mohli zasielať potrebné informácie.

Vašu e-mailovú adresu neposkytujeme tretím osobám a osobné údaje Vás i Vášho dieťaťa chránime v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme Vám za dôveru pri prihlasovaní Vášho dieťaťa a tešíme sa na Vás v novom školskom roku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.