Dramatický odbor

Všimli ste si, že Vaše dieťa má herecký, či moderátorský talent?

Potom Vám odporúčame, aby ste ho prihlásili do Literárno – dramatického odboru v našej škole. Literárno-dramatický odbor obsahuje dramatické, pohybové, rečové, prednesové a slovesné tvorivé činnosti i písanie scenárov, či malých dramatických diel. Ich prostredníctvom pôsobí na celkový rozvoj myslenia, cítenia a konania žiakov. Metódou tvorivej dramatiky harmonicky rozvíja osobnosť, aktívne a tvorivo pristupovať k zadaniam úloh, pomáha vyrovnávať sa vždy s novými situáciami, ktoré prináša škola, práca a život. Žiaci nadobúdajú schopnosť osobitého a kultivovaného prejavu v divadelnej, prednesovej a slovesnej oblasti nielen v kolektíve ale i na verejnosti.

Absolvent tohto odboru nadobudne zručnosti a vedomosti  potrebné nielen pre herectvo a moderovanie, ale aj pre všetky povolania, ktorých úspech závisí na vytvorení dobrého medziľudského kontaktu, vzťahu a spolupráce ako lekár, zdravotná sestra, vychovávateľ, ale aj pracovníci v terciárnej oblasti. Ďalej povolania, ktoré vyžadujú pohotové a pre poslucháča zrozumiteľné vyjadrovanie ako: právnik, učiteľ, verejný pracovník, či politik a pod.

Deti okrem vzdelávania absolvujú aj množstvo podujatí a moderujú vystúpenia svojich spolužiakov z tanečného odboru.

Nechajte svojho malého herca či malú moderátorku vyšantiť sa a umelecky rásť pod vedením skúsených hercov, ktorí účinkovali vo filmoch a televíziách a moderátorov.

Ak chcete prihlásiť dieťa na tanečný odbor na niektorom z pracovísk, pokračujte prosím do sekcie Prihlášky a vyberte si z menu  prihlášku pre konkrétne pracovisko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.