Zápisy do jednotlivých odborov

Informácie o prijímaní žiakov

V čase od 2. 9. do 11. 9. 2014 prebieha na všetkých pracoviskách prihlasovanie do príslušných ročníkov na jednotlivé umelecké odbory. Prihlášky si môžete stiahnuť pre Vašu vybratú pobočku v časti PRIHLÁŠKY (rozkliknite si svoje pracovisko) a elektronicky alebo ručne ich vyplniť a doručiť v papierovej podobe na príslušné pracovisko školy.

Dieťa je možné prihlásiť aj elektronicky na tejto adrese, po vygenerovaní elektronickej prihlášky si prosím prihlášku vytlačte a s vlastnoručným podpisom doručte na príslušné pracovisko. V menu prihlášok je potrebné vybrať príslušné pracovisko.

Prihlášky podľa jednotlivých pracovísk nájdete aj v časti Pobočky. Rozkliknite si svoju pobočku, aby ste našli všetky informácie. O termíne konania 2. kola prijímacích skúšok Vás budeme informovať.

Ďakujeme Vám za včasné prihlásenie detí, pomáhate nám tak čo najlepšie prispôsobiť rozvrhy a vyučovacie hodiny potrebám Vašich detí!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.